Чакаме. Чакаме промяната да започне с подписването на споразумение между партиите, готови да управляват в коалиция. Ние ги избрахме, а те ще ни управляват. Но иначе властта е на народа. Защото се казва Народно събрание. Новото пак е пълно с айдуци. Но ние чакаме. Така ни казаха, усмихнаха ни се и проведоха разговори помежду си, напомнящи сватосване.
Чухме умни изречения и видяхме приятни усмивки от „Промяната“. Нинова бе като участник в „България търси таланти“ прекалил с енергийните напитки. „Демократична България“ се засуети заради „технически детайли“.
Телевизията на ИТН направи видеовръзка с българин от Канада, който добронамерено обясни, че Кирил Петков май нещо с гражданството… абе кофти работа…
Колячите на свободното слово от ГЕРБ опънаха нервите на всички, скандирайки в защита на свободното слово!
Министърът на наказанията и репресиите, известен още като главният прокурор Гешев, сравни новите политици с древния Рим по някаква непонятна логика. Все по-ясно става, че проф. Ломброзо е бил прав, но да не отваряме темата сега.
Разбрахте ли? Ще плащаме на петима вице-премиери. Така се уважават коалиционни партньори! НСО коли и шофьори ще осигури…
Наистина сме най-силни в търпението. Което пък е най-голямата ни слабост.
А Борисов го няма. Не пори снега с джипката, не свиква партийна седянка в зайчарника в Банкя, не подава ръка на Блъсков да я целуне, нито пуска видеа с ругатни по адрес на Радев. Няма и нови серии от „Мата Хари в спалнята“. Сал един Бойко Рашков се грижи за интригата в „Богатите също плачат – хроника за бившите величия“.
Договорки, срещи, интервюта, фотосесии, подписи на партии… За нашего брата гражданина не чувам нищо. Това ли е промяната? Аз пък си мислех, че ще играем по-важна роля. Например да сме наясно как да се постъпи, ако обещанията отидат по дяволите, както досега. Например ако Гешев и Цацаров продължат да са това, което са, въпреки декларациите на новите. Това искам да знам. Много ли е?
Изпратете рекламен текст и снимка на нашият месинджър и ще бъде публикувана безплатно. Вашата реклама се публикува в осем издания с над два милиона и двеста хиляди (2, 200,000) читатели и в социалните мрежи, където достига до над девет милиона (9, 000,000) потребители!