Connect with us

КОМЕНТАРИ

Бабикян: Няма да подкрепим правителство с хора, които не харесваме

ИТН преговаря за правителство с партиите чрез натиск

Изправи се.БГ! Ние идваме“ (ИБГНИ) може да не подкрепят правителство на „Има такъв народ“, ако в него има хора, които не харесват и смятат, че не биха се справили с дадена работа. Това обясни пред Нова тв Арман Бабикян. „Другото, което би ни демотивирало, е липсата на писмено споразумение, в което ясно са записани ограничителните червени линии, а те се наричат ГЕРБ и ДПС, към които не бива да се пристъпва от изпълнителната власт“, добави Бабикян.

По думите на Бабикян някои аспекти от начина, по който ИТН преговаря за правителство с партиите, са форма на натиск. „Логично е поканата на „Има такъв народ“ за среща да е добронамерена. Натискът не е добър начин за водене на разговор. Натискът е добър начин за разваляне на отношения и не мисля, че това е нормалният подход“, посочи Бабикян.

Според него е глупав аргументът, че ако не бъде подкрепено решение или предложение на ИТН, ще се отиде на нови избори.

„Въпросът е какво се променя, след като се правят избори. Изборите да бъдат заплаха и аргумент за натиск – моля ви се, това е несериозна работа. Ако някой е решил, че по този начин получава резултат, аз ще ви кажа какъв може да е той, след като се води толкова ербап разговор на тема: „Внимавайте, защото“. Има партии, които отдавна са във властта и доста са се обогатили от присъствието си в нея – дори и по законен начин. Те могат да правят и десет пъти избори. Има и други – протестни, като нас, които ходят на избори с джобните си пари. И така, като отидеш няколко пъти – джобните много отдавна са свършили. Идва въпросът кой иска да изтощи партиите на протеста, за да останат само старите богати и дебели, вкоренени в статуквото партии“, заключи Бабикян.



ПОСЛЕДНИ

БЕЗПЛАТНИ ОБЯВИ

Изпратете рекламен текст и снимка на нашият месинджър и ще бъде публикувана безплатно. Вашата реклама се публикува в осем издания с над два милиона и двеста хиляди (2, 200,000) читатели и в социалните мрежи, където достига до над девет милиона (9, 000,000) потребители!

Списание Зора

195806