Connect with us

БЪЛГАРИЯ

Напоследък в България непрекъснато се повтаря една огромна, опашата и крайно глуповата лъжа

Опитват се да ни внушат, че имало у нас някакво страховито разделение. 50% от българите били „прозападни“ , а другите 50% били „проруски“.

Според добре платените говорещи телевизионни мутанти половината население било „модерно и либерално“, пък другата половина от народа бил „немодерен и консервативен“.

Нищо освен глупотевини не съдържат подобни твърдения.

Истината е съвсем различна.

Огромното мнозинство от българите сме нормални хора.

И понеже сме нормални и здравомислещи, изобщо не сме съгласни България да се идентифицира с истеричавата русофобия.

Да, прибалтийските държави, както и Полша, имат някакви мъгляви основания да бъдет русофобски настроени.

Ние обаче нямаме техния исторически опит с Русия.

И затова не желаем да ни присъединяват към тази групичка.

Проблемът е там, че има едни пет процента, хайде, нека са десет процента от населението, говоря за наречащия себе си „елит“, които винаги се правят на по-католици от папата.

През първата половина на 20 в. това бяха прогермански настроените, през втората половина на миналия век това бяха просъветски настроените, а сега са проамерикански настроени.

Това е „елитът“, който винаги обслужва чуждите началници.

И понеже този „елит“ днес е постоянно в телевизорите, а там са и неговите интелектуални лакеи, може да се създаде впечатлението, че наистина има някакво разделение петдесет на петдесет.

Няма такова. Има 90% нормални хора срещу 10 % /максимум/ купен от евроатлантическите началници „елит“. Затова и съм спокоен за бъдещето на България. Защото купеният от чужденците „елит“ рано или късно ще си отиде. Разбира се, колкото по-рано, толкова по-добре за всички ни.

Петър Волгин

ТЕ СЕ ОПИТВАХА ДА НИ ГО КАЖАТ ОЩЕ ПРЕДИ 40 ГОДИНИ!

ПОДХОДЯЩА МУЗИКА ЗА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА ЙОГА



ПОСЛЕДНИ

БЕЗПЛАТНИ ОБЯВИ

Изпратете рекламен текст и снимка на нашият месинджър и ще бъде публикувана безплатно. Вашата реклама се публикува в осем издания с над два милиона и двеста хиляди (2, 200,000) читатели и в социалните мрежи, където достига до над девет милиона (9, 000,000) потребители!

Списание Зора

195764